A life Light Led alumínium – műanyag házas fénycsövek extra nagy fénnyel rendelkeznek! T8 60 cm 8W fénycső 850-1050 lumen, T8 120 cm 18W fénycső 1840-2140 lumen, T8 150 cm 22W fénycső 2150-2320 lumen!
A Life Light Ledeknek természetesen nem vibrál a fényük és nem okoznak a vibrálás miatt fejfájást!
Csak a leddiszkontban: 90-120 lumen/W! Más forgalmazóknál ez csak 40-60 lumen/W! A lumen vizsgálati jelentés megtalálható a termék alatt, a Fény- és teljesítménymérési jegyzőkönyv, Letöltés menüpontban!
Kedvezmények, amennyiben egy cikkszámú termékből több darabot vásárol:
4db felett 5%, 8db felett 10%, 20db felett 15% a nem akciós, kisker árakból!
A régi fénycsőves armatúrába is beszerelhető, a gyújtót és a trafót el kell távolítani, csatlakoztassa a hálózati vezeték fázis vezetőjét a LED fénycső egyik végéhez, a nulla vezetőjét pedig a másik végéhez! A fénycsövet villamossági szakemberrel szereltesse be!
Minden termékünk rendelkezik CE tanúsítvánnyal!
Life Light Led nem bántja a szemet!
Az olcsó üveg fénycsövek két széle nem világít, mert ott van a driver, így néz ki:

Figyelem az 1000 Ft alatti 120 cm-es 1300-1600 lumenes fénycső nem váltja ki a hagyományos 36W fénycsövet! Meg se közelíti annak a fényét! Tehát irodákba, üzemekbe alkalmatlan! Ráadásul a fénye is vibrál!
Aki mindezek ellenére olcsó, 1000 forintos, vibrálós fényű fénycsőre vágyik, íme /2014./:
www.youtube.com/watch?v=xFA4FE_mAoI&feature=youtu.be" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=xFA4FE_mAoI&feature=youtu.be
Led panel,
Inesa Led panel 8W, driverrel, négyzet, 500 lumen, 3000 kelvin, meleg fehér. Beépíthető 4 col. Nem vibrál! Magyarország legolcsóbb Led paneljai!
| Cikkszám | LLML8W60852IKOC3000K |
| Feszültség | 230V |
| Fogyasztás | 8W |
| Fényáram | 500 lumen |
| Szín | 3000 kelvin |
| Világítási szög | 110° |
| Védettség | IP20 |
| Méret | 120*120*24mm |
| Foglalat | 230V-ba köthető |
| Garancia | 24 hónap |
| Fény- és teljesítménymérési jegyzőkönyv | Letöltés |
| Termékinformációs adatlap | https://eprel.ec.europa.eu/ |
| Energiahatékonysági osztály |
|
| Teljes készlet | ✓ | 474 db |

